
BEISIT önümler toplumy ähli degişli birleşdiriji görnüşlerini öz içine alýar we dürli gapaklary we korpus görnüşlerini, mysal üçin, HSB, HE seriýaly metal we plastik gapaklary we korpuslary, dürli kabel ugurlaryny, arakesme we ýüzi oturdylan korpuslary, hatda agyr şertlerde hem birleşdiriji işi howpsuz ýerine ýetirip bilýär.
| Kategoriýa: | Esasy goýma |
| Seriýa: | HSB |
| Geçirijiniň kese-kesiginiň meýdany: | 1,5-6 mm2 |
| Geçirijiniň kese-kesiginiň meýdany: | AWG 10 |
| Nominal woltaž UL/CSA-a laýyk gelýär: | 600 V |
| Izolýasiýa impedansy: | ≥ 10¹º Ω |
| Kontakt garşylygy: | ≤ 1 mΩ |
| Şerit uzynlygy: | 7.0mm |
| Dartgyndyryjy moment | 1.2 Nm |
| Çäklendiriji temperatura: | -40 ~ +125 °C |
| Goýmalaryň sany | ≥ 500 |
| Baglanyşyk režimi: | Wint birikmesi |
| Erkek aýal görnüşi: | Aýal kellesi |
| Ölçeg: | 32B |
| Tikişleriň sany: | 12(2x6)+PE |
| Ýeriň iňňesi: | Hawa |
| Başga iňňe gerekmi ýa-da ýokmy: | No |
| Material (Goýmak): | Polikarbonat (PC) |
| Reňk (Goýuň): | RAL 7032 (Çagyl kül) |
| Materiallar (iňňeler): | Mis lehimi |
| Ýüzi: | Kümüş/altyn örtük |
| UL 94 standartyna laýyklykda materialyň ot geçirmeýän derejesi: | V0 |
| RoHS: | Boşatma şertlerine laýyk geliň |
| RoHS-dan boşadylyş: | 6(c): Mis garyndylary 4% -e çenli gurşun saklaýar |
| ELV ýagdaýy: | Boşatma şertlerine laýyk geliň |
| Hytaýyň RoHS: | 50 |
| REACH SVHC maddalary: | Hawa |
| REACH SVHC maddalary: | gurşun |
| Demir ýol ulaglarynyň ýangyn goragy: | EN 45545-2 (2020-08) |

HSB-012-F, üýtgewsiz elektrik birikmeleri üçin niýetlenen iň gowy berk vintli terminal konnektoryny hödürleýär. Islendik goýma görnüşi üçin amatly bolan bu berk konnektor iň agyr şertlere çydamly gurluşa eýedir. Senagat derejeli plastik korpusy çydamlylyk üçin işlenip düzüldi, zarbalardan, tozandan we çyglylykdan netijeli goraýar. Konnektoryň ulanyjy üçin amatly vintli terminal dizaýny dürli sim ölçegleri bilen utgaşykly bolan çalt we berk sim uçlaryny üpjün edýär. Berk baglanyşygy aňsatlyk bilen üpjün ediň - howpsuzlygy we durnuklylygy kepillendirmek üçin simi goýuň we vinti berkidiň.

Awtomatlaşdyrma, maşynlar ýa-da senagat ulgamlary üçin HSB-012-F agyr ýük göteriji birleşdirijisini saýlaň. Ol ygtybarly iş we aňsat gurnama mümkinçiligini hödürleýär, islendik taslama üçin howpsuz elektrik birikmesini üpjün edýär.

HSB-012-F wintli terminalyň agyr ýük konnektory garaşylmadyk aýrylmalaryň öňüni almak üçin gulplaýyş mehanizmine eýedir, bu bolsa birikmeleriňiziň ýokary titreme ýa-da şok bolýan gurşawlarda hem howpsuz bolmagyny üpjün edýär. Birikme gulplananda we doly birikdirilende, onuň howpsuzdygyna ynam berýän bir çyrtlama sesini eşidersiňiz. Bu konnektor diňe bir berk däl, eýsem köpugurly gurnama mümkinçiliklerini hödürleýär, aňsat gurnamak we tehniki hyzmat etmek üçin panele ýa-da korpusa wintler ýa-da boltlar bilen aňsatlyk bilen berkidilýär.