
BEISIT önümler toplumy ähli degişli birleşdiriji görnüşlerini öz içine alýar we dürli gapaklary we korpus görnüşlerini, mysal üçin, HA, HB seriýaly metal we plastik gapaklary we korpuslary, dürli kabel ugurlary, arakesme we ýüzleý oturdylan korpuslary ulanýar, hatda agyr şertlerde hem birleşdiriji işi howpsuz ýerine ýetirip bilýär.
| Kategoriýa: | Esasy goýma |
| Seriýa: | HQ |
| Geçirijiniň kese-kesiginiň meýdany: | 0.14 ~ 4mm2 |
| Geçirijiniň kese-kesiginiň meýdany: | AWG 26 ~ 12 |
| Nominal woltaž UL/CSA-a laýyk gelýär: | 600 V |
| Izolýasiýa impedansy: | ≥ 10¹º Ω |
| Kontakt garşylygy: | ≤ 1 mΩ |
| Şerit uzynlygy: | 7.0mm |
| Dartgyndyryjy moment | 0.5 Nm |
| Çäklendiriji temperatura: | -40 ~ +125 °C |
| Goýmalaryň sany | ≥ 500 |
| Baglanyşyk režimi: | Wint terminaly |
| Erkek aýal görnüşi: | Aýal kellesi |
| Ölçeg: | 3A |
| Tikişleriň sany: | 5+PE |
| Ýeriň iňňesi: | Hawa |
| Başga iňňe gerekmi ýa-da ýokmy: | No |
| Material (Goýmak): | Polikarbonat (PC) |
| Reňk (Goýuň): | RAL 7032 (Çagyl kül) |
| Materiallar (iňňeler): | Mis lehimi |
| Ýüzi: | Kümüş/altyn örtük |
| UL 94 standartyna laýyklykda materialyň ot geçirmeýän derejesi: | V0 |
| RoHS: | Boşatma şertlerine laýyk geliň |
| RoHS-dan boşadylyş: | 6(c): Mis garyndylary 4% -e çenli gurşun saklaýar |
| ELV ýagdaýy: | Boşatma şertlerine laýyk geliň |
| Hytaýyň RoHS: | 50 |
| REACH SVHC maddalary: | Hawa |
| REACH SVHC maddalary: | gurşun |
| Demir ýol ulaglarynyň ýangyn goragy: | EN 45545-2 (2020-08) |

HQ-005-FC berk birleşdiriji ähli senagat birikme talaplaryňyz üçin iň gowy saýlawdyr. Talap edilýän ulanyşlar üçin döredilen bu birleşdiriji elektrik we elektron ulgamlaryňyza howpsuz we netijeli baglanyşyklar üpjün edýär. HQ-005-FC berk birleşdirijileri iň agyr daşky gurşaw şertlerine çydamly bolmak üçin niýetlenendir, bu bolsa olary senagat enjamlary, awtomatlaşdyrma ulgamlary we beýleki agyr ýük ulanyşlary üçin amatly edýär. Onuň berk gurluşy iň kyn şertlerde-de çydamlylygy we ömrüniň uzaldylmagyny kepillendirýär. Aňsat we ygtybarly gulplaýyş mehanizmi bilen HQ-005-FC birleşdirijisi ygtybarly we durnukly baglanyşyk üpjün edýär, garaşylmadyk aýrylmalaryň mümkinçiligini ep-esli azaldýar we dowamly işlemegi üpjün edýär. Bu bolsa ony ygtybarlylygyň möhüm bolan möhüm ulgamlar üçin ajaýyp saýlaw edýär.

Konnektor tozandan, çyglylykdan we hapaçylyklardan ajaýyp gorag berýär, hatda agyr şertlerde hem howpsuz we ygtybarly elektrik birikmelerini üpjün edýär. HQ-005-FC agyr konnektorlary elektrik, signal ýa-da maglumat birikmesi üçin dürli zerurlyklary kanagatlandyrmak üçin dürli konfigurasiýalarda gelýär.

HQ-005-FC konnektoryny gurnamak we tehniki taýdan hyzmat etmek aňsat, bu bolsa ulgamyň netijeliligini ýokarlandyrýar. Senagatda ulanmak üçin amatly bolan bu konnektor berkligi, ygtybarly işlemegi we ýönekeý gurnama mümkinçiligini hödürleýär. Berk gurluşy we köpugurly konfigurasiýalary bilen bu konnektor howpsuz we netijeli birikmeleri üpjün edýär. Ygtybarly we uzak möhletli birikme üçin HQ-005-FC saýlaň.