
BEISIT önümler toplumy ähli degişli birleşdiriji görnüşlerini öz içine alýar we HD, HE seriýaly metal we plastik örtükler we korpuslar, dürli kabel ugurlary, arakesme we ýüzleý oturdylan korpuslar ýaly dürli gapaklary we korpus görnüşlerini ulanýar, hatda agyr şertlerde hem birleşdiriji işi howpsuz ýerine ýetirip bilýär.
| Kategoriýa: | Esasy goýma |
| Seriýa: | HEE |
| Geçirijiniň kese-kesiginiň meýdany: | 0.14-4.0mm2 |
| Geçirijiniň kese-kesiginiň meýdany: | AWG 26-12 |
| Nominal woltaž UL/CSA-a laýyk gelýär: | 600 V |
| Izolýasiýa impedansy: | ≥ 10¹º Ω |
| Kontakt garşylygy: | ≤ 1 mΩ |
| Şerit uzynlygy: | 7.5mm |
| Dartgyndyryjy moment | 1.2 Nm |
| Çäklendiriji temperatura: | -40 ~ +125 °C |
| Goýmalaryň sany | ≥ 500 |
| Baglanyşyk režimi: | Wint birikmesi |
| Erkek aýal görnüşi: | Erkek kelle |
| Ölçeg: | 6B |
| Tikişleriň sany: | 10+ PE |
| Ýeriň iňňesi: | Hawa |
| Başga iňňe gerekmi ýa-da ýokmy: | No |
| Material (Goýmak): | Polikarbonat (PC) |
| Reňk (Goýuň): | RAL 7032 (Çagyl kül) |
| Materiallar (iňňeler): | Mis lehimi |
| Ýüzi: | Kümüş/altyn örtük |
| UL 94 standartyna laýyklykda materialyň ot geçirmeýän derejesi: | V0 |
| RoHS: | Boşatma şertlerine laýyk geliň |
| RoHS-dan boşadylyş: | 6(c): Mis garyndylary 4% -e çenli gurşun saklaýar |
| ELV ýagdaýy: | Boşatma şertlerine laýyk geliň |
| Hytaýyň RoHS: | 50 |
| REACH SVHC maddalary: | Hawa |
| REACH SVHC maddalary: | gurşun |
| Demir ýol ulaglarynyň ýangyn goragy: | EN 45545-2 (2020-08) |

Bu öňdebaryjy birleşdiriji häzirki zaman senagat ulanylyşlarynyň talaplaryny kanagatlandyrmak üçin döredildi. Çydamly gurluşy, ygtybarly öndürijiligi we çeýe dizaýny bilen öwünýän HEE seriýasy berk birikdiriş talaplary üçin iň gowy saýlaw bolup durýar. HEE seriýasyndaky birleşdirijiler berk metal örtükler bilen üpjün edilen, bu bolsa uzak ömürliligi we berk gurşawyň kynçylyklaryndan goranmagy üpjün edýär. Tozan, çyglylyk we temperatura üýtgemelerine çydamly bolmak üçin döredilen bu enjam awtoulag, awiakosmos, telekommunikasiýa we önümçilik ýaly dürli pudaklar üçin amatlydyr.

HEE seriýaly birleşdirijiler gurnamak we tehniki hyzmat etmek üçin aňsat bolmak üçin döredildi. Onuň ulanyjy üçin amatly dizaýny çalt we howpsuz birikmeleri üpjün edýär, işden çykma wagtyny azaldýar we öndürijiligi ýokarlandyrýar. Mundan başga-da, birleşdiriji dürli kabel görnüşleri bilen utgaşykly bolup, dürli ulanyş talaplaryna laýyk gelmegi üçin çeýeligi üpjün edýär. Senagat gurşawynda howpsuzlyk iň esasy ileri tutulýan ugur bolup durýar we HEE seriýaly birleşdirijiler senagat standartlaryndan has ýokarydyr. Ol howpsuz baglanyşygy üpjün edýän we tötänleýin aýrylma howpuny aradan aýyrýan ygtybarly gulplama ulgamyna eýedir. Mundan başga-da, birleşdiriji elektromagnit päsgelçiliklerden ýokary derejede gorag berýän we signalyň bitewüligini saklaýan berk goraglydyr.

Biz kärhanalar üçin iş wagtyndaky bökdençligiň ýokary çykdajylaryny düşünýäris. Şonuň üçin biziň HEE seriýaly birleşdirijilerimiz ygtybarlylyk üçin döredildi. Olaryň ýokary hilli kontaktlary durnukly we yzygiderli birikmeleri üpjün edýär, signalyň ýitmeginiň we ulgamyň näsazlygynyň töwekgelçiligini azaldýar. Kyn şertlere çydamly bolmak üçin döredilen HEE seriýaly birleşdirijiler berk senagat ulanyşy üçin idealdyr. Olaryň berk gurluşy, gurnamagyň aňsatlygy we ajaýyp ygtybarlylygy olary baglanyşygy optimizirlemek üçin iň gowy çözgüt edýär. Enjamlaryňyzyň ýokary öndürijiligi we üznüksiz işlemegi üçin HEE seriýasyna bil baglaň.