
BEISIT önümler toplumy ähli degişli birleşdiriji görnüşlerini öz içine alýar we HQ seriýasyndaky metal we plastik örtükler we korpuslar, dürli kabel ugurlary, arakesme we ýüzleý oturdylan korpuslar ýaly dürli gapaklary we korpus görnüşlerini ulanýar, hatda agyr şertlerde hem birleşdiriji işi howpsuz ýerine ýetirip bilýär.
| Identifikasiýa | Görnüş | Sargyt belgisi |
| Krimp bilen gutarmak | HQ-008-MC | 1 007 03 0000135 |
| Identifikasiýa | Görnüş | Sargyt belgisi |
| Krimp bilen gutarmak | HQ-008-FC | 1 007 03 0000136 |
| Kategoriýa: | Esasy goýma |
| Seriýa: | HQ |
| Geçirijiniň kese-kesiginiň meýdany: | 0.14 -4mm2 |
| Geçirijiniň kese-kesiginiň meýdany: | AWG 26 ~ 14 |
| Nominal woltaž UL/CSA-a laýyk gelýär: | 500 V |
| Izolýasiýa impedansy: | ≥ 10¹º Ω |
| Kontakt garşylygy: | ≤ 1 mΩ |
| Şerit uzynlygy: | 7.0mm |
| Dartgyndyryjy moment | 0.5 Nm |
| Çäklendiriji temperatura: | -40 ~ +125 °C |
| Goýmalaryň sany | ≥ 500 |
| Baglanyşyk režimi: | Wint bilen togtadyş Gyrymsy togtadyş Ýazly togtadyş |
| Erkek aýal görnüşi: | Erkek we aýal baş |
| Ölçeg: | HCP |
| Tikişleriň sany: | 8+PE |
| Ýeriň iňňesi: | Hawa |
| Başga iňňe gerekmi ýa-da ýokmy: | No |
| Material (Goýmak): | Polikarbonat (PC) |
| Reňk (Goýuň): | RAL 7032 (Çagyl kül) |
| Materiallar (iňňeler): | Mis lehimi |
| Ýüzi: | Kümüş/altyn örtük |
| UL 94 standartyna laýyklykda materialyň ot geçirmeýän derejesi: | V0 |
| RoHS: | Boşatma şertlerine laýyk geliň |
| RoHS-dan boşadylyş: | 6(c): Mis garyndylary 4% -e çenli gurşun saklaýar |
| ELV ýagdaýy: | Boşatma şertlerine laýyk geliň |
| Hytaýyň RoHS: | 50 |
| REACH SVHC maddalary: | Hawa |
| REACH SVHC maddalary: | gurşun |
| Demir ýol ulaglarynyň ýangyn goragy: | EN 45545-2 (2020-08) |

HQ-008-MC birleşdirijisi berk senagat baglanyşyklary üçin möhümdir. Güýçli ulanmak üçin niýetlenen bu enjam elektrik we elektron ulgamlary üçin howpsuz we netijeli baglanyşyklary hödürleýär. Agyr şertlere çydamly bolmak üçin döredilen HQ-007-MC agyr enjamlar we awtomatlaşdyrylan ulgamlar üçin amatlydyr. Onuň berk gurluşy kyn ýagdaýlarda uzak möhletli işlemegi wada berýär. Giňeldilen gulplama aýratynlygy bilen HQ-008-MC yzygiderli we ygtybarly baglanyşyklary üpjün edýär, bökdençsiz işlemegi saklamak üçin baglanyşyklaryň kesilmeginiň töwekgelçiligini azaldýar. Ygtybarlylygyň iň möhüm bolan möhüm ulgamlar üçin iň amatlydyr.

HQ-008-FC berk birleşdiriji ähli senagat birikme talaplaryňyz üçin iň gowy saýlawdyr. Talap edilýän ulanyşlar üçin döredilen bu birleşdiriji elektrik we elektron ulgamlaryňyza howpsuz we netijeli baglanyşyklar üpjün edýär. HQ-008-FC berk birleşdirijileri iň agyr daşky gurşaw şertlerine çydamly bolmak üçin niýetlenendir, bu bolsa olary senagat enjamlary, awtomatlaşdyrma ulgamlary we beýleki agyr ýük ulanyşlary üçin amatly edýär. Onuň berk gurluşy iň kyn şertlerde-de çydamlylygy we ömrüniň uzaldylmagyny kepillendirýär. Aňsat we ygtybarly gulplaýyş mehanizmi bilen HQ-008-FC birleşdirijisi ygtybarly we durnukly baglanyşyk üpjün edýär, garaşylmadyk aýrylmalaryň mümkinçiligini ep-esli azaldýar we dowamly işlemegi üpjün edýär. Bu bolsa ony ygtybarlylygyň möhüm bolan möhüm ulgamlar üçin ajaýyp saýlaw edýär.