
BEISIT önümler toplumy ähli degişli birleşdiriji görnüşlerini öz içine alýar we HK, HQ seriýaly metal we plastik örtükler we korpuslar, dürli kabel ugurlary, arakesme we ýüzleý oturdylan korpuslar ýaly dürli gapaklary we korpus görnüşlerini ulanýar, hatda agyr şertlerde hem birleşdiriji işi howpsuz ýerine ýetirip bilýär.
| Kategoriýa: | Esasy goýma |
| Seriýa: | HK |
| Geçirijiniň kese-kesiginiň meýdany: | 1.5-16mm2 |
| Geçirijiniň kese-kesiginiň meýdany: | AWG 10 |
| Nominal woltaž UL/CSA-a laýyk gelýär: | 600 V |
| Izolýasiýa impedansy: | ≥ 10¹º Ω |
| Kontakt garşylygy: | ≤ 1 mΩ |
| Şerit uzynlygy: | 7.0mm |
| Dartgyndyryjy moment | 0.5 Nm |
| Çäklendiriji temperatura: | -40 ~ +125 °C |
| Goýmalaryň sany | ≥ 500 |
| Baglanyşyk režimi: | Wint terminaly |
| Erkek aýal görnüşi: | Erkek kelle |
| Ölçeg: | H16B |
| Tikişleriň sany: | 4/2+PE |
| Ýeriň iňňesi: | Hawa |
| Başga iňňe gerekmi ýa-da ýokmy: | No |
| Material (Goýmak) | Polikarbonat (PC) |
| Reňk (Goýmak) | RAL 7032 (Çagyl kül) |
| Materiallar (iňňeler) | Mis lehimi |
| Ýüz | Kümüş/altyn örtük |
| UL 94 standartyna laýyklykda materialyň ot geçirmeýän derejesi | V0 |
| RoHS | Boşatma şertlerine laýyk geliň |
| RoHS boşadylmasy | 6(c): Mis garyndylary 4% -e çenli gurşun saklaýar |
| ELV ýagdaýy | Boşatma şertlerine laýyk geliň |
| Hytaýyň RoHS | 50 |
| REACH SVHC maddalary | Hawa |
| REACH SVHC maddalary | gurşun |
| Demir ýol ulaglarynyň ýangyn goragy | EN 45545-2 (2020-08) |
| Identifikasiýa | Görnüş | Sargyt belgisi |
| Krimp bilen gutarmak | HK004/2-M | 1 007 03 0000101 |

Hk-004/2-M agyr ýük konnektorlary agyr şertlerde ygtybarly elektrik birikmelerini üpjün etmek üçin ýörite döredildi. Olaryň berk gurluşy we ýokary öndürijilikli aýratynlyklary olary senagat awtomatlaşdyrmasynda, enjamlarda we agyr ýük awtoulaglarynda ulanmak üçin amatly edýär. Berk materiallardan ýasalan bu konnektorlar ajaýyp berkligi we zarba garşylygyny üpjün edýär, ýokary basyşly, ýokary temperaturaly, çygly we agyr daşky gurşaw şertlerinde ygtybarly işlemegi üpjün edýär. Hk-004/2-M konnektory ýönekeý we ygtybarly gulplaýyş mehanizmi bilen ygtybarly we durnukly birikme üpjün edýär, optimizirlenen dizaýn titremeleri we zarbalary netijeli siňdirýär we azaldýar, konnektorlary we içki elektron bölekleri goraýar. Ýokary öndürijilik we ygtybarlylyk standartlaryna laýyk gelmek üçin hil gözegçiligi astynda.

Ulanyjy üçin amatly dizaýny sebäpli, HK-004/2-M birleşdirijisiniň gurnalmagy we tehniki hyzmaty çalt we amatlydyr. Bu wagty tygşytlaýar we elektrik ulgamlarynyň netijeli gurnalmagyny we tehniki hyzmatyny üpjün edýär. Ahyrsoňy, HK-004/2-M agyr göteriji birleşdirijiler berk, ygtybarly iş we aňsat gurnama aýratynlyklary bilen talap edilýän senagat ulanylyşlary üçin ajaýyp saýlawdyr. Berk gurluşy we köpugurly konfigurasiýasy bilen bu birleşdiriji ähli birikme zerurlyklaryňyz üçin howpsuz we netijeli çözgüt hödürleýär. Ygtybarly we berk birikme üçin HK-004/2-M birleşdirijisini saýlaň.

Konnektor tozandan, çyglylykdan we beýleki hapaçylyklardan ýokary derejede gorag berýär. Bu bolsa elektrik birikmeleriňiziň hatda kyn we talap ediji gurşawlarda hem howpsuz we ygtybarly bolmagyny üpjün edýär. HK-004/2-M agyr konnektorlary dürli konfigurasiýalarda, şol sanda dürli pin sanynda we korpus ölçeglerinde elýeterlidir, bu bolsa köpugurly we özleşdirip bolýan birikme çözgütlerini döretmäge mümkinçilik berýär. Size elektrik, signal ýa-da maglumat birikmesi gerek bolsa-da, bu konnektor size kömek eder.