
BEISIT önümler toplumy ähli degişli birleşdiriji görnüşlerini öz içine alýar we dürli gapaklary we korpus görnüşlerini, mysal üçin, HE, HEE seriýasyndaky metal we plastik gapaklary we korpuslary, dürli kabel ugurlaryny, arakesme we ýüzi oturdylan korpuslary, hatda agyr şertlerde hem birleşdiriji işi howpsuz ýerine ýetirip bilýär.
| Kategoriýa: | Esasy goýma |
| Seriýa: | HE |
| Geçirijiniň kese-kesiginiň meýdany: | 1.0 ~ 2.5mm2 |
| Geçirijiniň kese-kesiginiň meýdany: | AWG 18-14 |
| Nominal woltaž UL/CSA-a laýyk gelýär: | 600 V |
| Izolýasiýa impedansy: | ≥ 10¹º Ω |
| Kontakt garşylygy: | ≤ 1 mΩ |
| Şerit uzynlygy: | 7.0mm |
| Dartgyndyryjy moment | 0.5 Nm |
| Çäklendiriji temperatura: | -40 ~ +125 °C |
| Goýmalaryň sany | ≥ 500 |
| Baglanyşyk režimi: | Wint terminaly |
| Erkek aýal görnüşi: | Aýal kellesi |
| Ölçeg: | 10B |
| Tikişleriň sany: | 10+ PE |
| Ýeriň iňňesi: | Hawa |
| Başga iňňe gerekmi ýa-da ýokmy: | No |
| Material (Goýmak): | Polikarbonat (PC) |
| Reňk (Goýuň): | RAL 7032 (Çagyl kül) |
| Materiallar (iňňeler): | Mis lehimi |
| Ýüzi: | Kümüş/altyn örtük |
| UL 94 standartyna laýyklykda materialyň ot geçirmeýän derejesi: | V0 |
| RoHS: | Boşatma şertlerine laýyk geliň |
| RoHS-dan boşadylyş: | 6(c): Mis garyndylary 4% -e çenli gurşun saklaýar |
| ELV ýagdaýy: | Boşatma şertlerine laýyk geliň |
| Hytaýyň RoHS: | 50 |
| REACH SVHC maddalary: | Hawa |
| REACH SVHC maddalary: | gurşun |
| Demir ýol ulaglarynyň ýangyn goragy: | EN 45545-2 (2020-08) |

Çalt ösýän senagat gurşawynda ygtybarly baglanyşyk çözgütleri örän möhümdir. Awtomatlaşdyrma, maşynlar ýa-da energiýa paýlanyşy üçin bolsun, berk birleşdirijiler üznüksiz işlemegiň açarydyr. Senagat birikme zerurlyklaryňyzy kanagatlandyrmak üçin niýetlenen HE Heavy Duty Connector bilen tanyşdyrýarys. Öňdebaryjy tehnologiýa we berk gurluş bilen bu birleşdirijiler ekstremal şertlerde berkligi we öndürijiligi üpjün edýär. Olar ýokary temperatura, tozana, çyglyga we titreme garşy durup, minimal iş wagtyny we ygtybarly öndürijiligi üpjün edýär.

HE agyr ýük konnektorlary signal we energiýa geçirijiligi üçin toplumlaýyn çözgüt hödürläp, ýokary derejede uýgunlaşýar. Dürli modullar, kontaktlar we plaginler bilen olar dürli baglanyşyk ýagdaýlaryna laýyk gelýär. Birikdiriji motorlar, sensorlar, açarlar ýa-da aktuatorlar bolsun, bu konnektorlar önümçiligi ýokarlandyrmak üçin bökdençsiz integrasiýany we netijeli aragatnaşygy üpjün edýär. HE agyr ýük konnektorlary bilen howpsuzlyk hem ileri tutulýan ugurdyr. Olaryň innowasion gulplama ulgamy baglanyşyklary goraýar, tötänleýin aýrylmagyň öňüni alýar. Modul dizaýny çalt we aňsat gurnamaga, zähmet çykdajylaryny azaltmaga we wagt tygşytlamaga mümkinçilik berýär. Bu "plug-and-play" çözgüdi tehniki hyzmaty we çalşyrmagy ýeňilleşdirýär we iş netijeliligini ýokarlandyrýar.

HE agyr ýük konnektorlary belli bir talaplara laýyk gelmek üçin dürli aksessuarlary we özleşdirme opsiýalaryny hödürleýär. Dürli korpus ölçeglerinde, örtüklerde we kabel giriş opsiýalarynda elýeterli bolan bu konstruksiyalar bar bolan gurluşlara sazlaşykly goşulýar. Standart senagat interfeýsleri bilen utgaşyklylyk beýleki enjamlar we ulgamlar bilen özara işlemegi üpjün edýär we tehnologiýa ösüşleri bilen deňleşýän geljegiň mümkinçiliklerini üpjün edýär. HE Connectors-da biz senagat gurşawynda ygtybarly we netijeli baglanyşygy ileri tutýarys. Biziň HE agyr ýük konnektorlarymyz senagat aýratynlyklaryna we güwänamalaryna laýyk gelýän iň ýokary standartlara laýyklykda dizaýn edilýär we öndürilýär. Hile bolan bu ygrarlylyk önümlerimiziň siziň garaşmalaryňyza laýyk gelmegini we talap ediji ulanylyşlarda kemsiz işlemegini üpjün edýär.