
BEISIT önümler toplumy ähli degişli birleşdiriji görnüşlerini öz içine alýar we dürli gapaklary we korpus görnüşlerini, mysal üçin, HE, HEE seriýasyndaky metal we plastik gapaklary we korpuslary, dürli kabel ugurlaryny, arakesme we ýüzi oturdylan korpuslary, hatda agyr şertlerde hem birleşdiriji işi howpsuz ýerine ýetirip bilýär.
| Kategoriýa: | Esasy goýma |
| Seriýa: | HE |
| Geçirijiniň kese-kesiginiň meýdany: | 1.0 ~ 2.5mm2 |
| Geçirijiniň kese-kesiginiň meýdany: | AWG 18-14 |
| Nominal woltaž UL/CSA-a laýyk gelýär: | 600 V |
| Izolýasiýa impedansy: | ≥ 10¹º Ω |
| Kontakt garşylygy: | ≤ 1 mΩ |
| Şerit uzynlygy: | 7.0mm |
| Dartgyndyryjy moment | 0.5 Nm |
| Çäklendiriji temperatura: | -40 ~ +125 °C |
| Goýmalaryň sany | ≥ 500 |
| Baglanyşyk režimi: | Wint terminaly |
| Erkek aýal görnüşi: | Erkek kelle |
| Ölçeg: | 6B |
| Tikişleriň sany: | 6+PE |
| Ýeriň iňňesi: | Hawa |
| Başga iňňe gerekmi ýa-da ýokmy: | No |
| Material (Goýmak): | Polikarbonat (PC) |
| Reňk (Goýuň): | RAL 7032 (Çagyl kül) |
| Materiallar (iňňeler): | Mis lehimi |
| Ýüzi: | Kümüş/altyn örtük |
| UL 94 standartyna laýyklykda materialyň ot geçirmeýän derejesi: | V0 |
| RoHS: | Boşatma şertlerine laýyk geliň |
| RoHS-dan boşadylyş: | 6(c): Mis garyndylary 4% -e çenli gurşun saklaýar |
| ELV ýagdaýy: | Boşatma şertlerine laýyk geliň |
| Hytaýyň RoHS: | 50 |
| REACH SVHC maddalary: | Hawa |
| REACH SVHC maddalary: | gurşun |
| Demir ýol ulaglarynyň ýangyn goragy: | EN 45545-2 (2020-08) |

Çalt depginli senagat gurşawy, ygtybarly we netijeli baglanyşyk çözgütleri möhümdir. Awtomatlaşdyrma, maşynlar ýa-da energiýa paýlaýyş ulgamynda bolsun, berk we ygtybarly birleşdiriji ulgam üznüksiz işlemek üçin örän möhümdir. Ähli senagat birikme zerurlyklaryňyzy kanagatlandyrmak we elektrik birikmelerini nähili birikdirýändigiňizi we goraýandygyňyzy üýtgetmek üçin döredilen innowasion önüm bolan HE Heavy Duty Connector bilen tanyşdyrýarys. Öňdebaryjy tehnologiýany we tejribesini ulanyp, HE agyr birikdirijiler dürli senagat ulanylyşlary üçin ajaýyp bolan giň gerimli aýratynlyklary hödürleýär. Berk gurluşy we ýokary hilli materiallary bilen bu birikdirijiler iň kyn şertlerde hem berkligi we uzak ömürliligi üpjün edýär. HE agyr birikdirijiler ekstremal temperatura, tozana, çyglyga we titremelere ajaýyp garşylyk görkezýärler, ygtybarly işlemegi we minimal iş wagtyny kepillendirýärler.

Ýokary derejeli agyr ýük konnektorlarynyň esasy artykmaçlyklarynyň biri olaryň uýgunlaşmagydyr. Bu konnektor ulgamy dürli modullary, kontaktlary we plaginleri öz içine alýan signal we energiýa geçirijiligi üçin toplumlaýyn çözgüt hödürleýär. Ony aňsatlyk bilen birleşdirip bolýar we dürli baglanyşyk senariýalary we ulanylyşlary üçin amatlydyr. Motorlary, datçikleri, açarlary ýa-da hereketlendirijileri birikdirmeli bolsaňyz, ýokary derejeli agyr ýük konnektorlary bökdençsiz integrasiýany we netijeli aragatnaşygy üpjün edýär, bu bolsa rahat işlemegi we öndürijiligi ýokarlandyrmagy üpjün edýär. Uýgunlaşmak möhüm bolsa-da, islendik senagat gurşawynda howpsuzlyk örän möhümdir. Ýokary derejeli agyr ýük konnektorlary howpsuz baglanyşygy üpjün edýän we tötänleýin aýrylmagyň öňüni alýan innowasion gulp ulgamy bilen howpsuzlygy nygtaýar. Mundan başga-da, konnektoryň modul dizaýny aňsat we çalt gurnamagy ýeňilleşdirýär, zähmet çykdajylaryny azaldýar we gymmatly wagty tygşytlaýar. Bu "plug-and-play" çözgüdi tehniki hyzmat we çalşyrmak işlerini ýeňilleşdirýär we işleriň umumy netijeliligini ýokarlandyrýar.

HE agyr ýük konnektorlarynda dürli aksesuarlar bar we olary belli bir talaplara laýyk getirmek üçin sazlap bolýar. Dürli korpus ölçeglerinde, örtüklerde we kabel giriş opsiýalarynda elýeterli bolan bu konnektor bar bolan gurluşlara sazlaşykly goşulýar. Mundan başga-da, konnektor standart senagat interfeýsleri bilen utgaşykly bolup, beýleki enjamlar we ulgamlar bilen özara işlemegi üpjün edýär. Bu utgaşyklylyk, işleriňiziň iň täze tehnologik ösüşlerden yza galmazlygyna mümkinçilik berýän geljege laýyk çözgütleri döredýär. HE Connectors-da biz senagat gurşawynda ygtybarly we netijeli baglanyşygyň möhümdigini düşünýäris. Şonuň üçin hem biziň HE agyr ýük konnektorlarymyz senagat aýratynlyklaryna we güwänamalaryna laýyk gelýän iň ýokary standartlara laýyklykda dizaýn edilýär we öndürilýär. Hile bolan ygrarlylygymyz önümlerimiziň siziň garaşmalaryňyza laýyk gelmegini we talap ediji ulanylyşlarda kemsiz işlemegini üpjün edýär.