
BEISIT önümler toplumy ähli degişli birleşdiriji görnüşlerini öz içine alýar we HD, HDDD seriýaly metal we plastik örtükler we korpuslar, dürli kabel ugurlary, arakesme we ýüzleý oturdylan korpuslar ýaly dürli gapaklary we korpus görnüşlerini ulanýar, hatda agyr şertlerde hem birleşdiriji işi howpsuz ýerine ýetirip bilýär.
| Kategoriýa: | Esasy goýma |
| Seriýa: | HDDD |
| Geçirijiniň kese-kesiginiň meýdany: | 0,14 ~ 2,5 mm2 |
| Geçirijiniň kese-kesiginiň meýdany: | AWG 14-26 |
| Nominal woltaž UL/CSA-a laýyk gelýär: | 600 V |
| Izolýasiýa impedansy: | ≥ 10¹º Ω |
| Kontakt garşylygy: | ≤ 1 mΩ |
| Şerit uzynlygy: | 7.0mm |
| Dartgyndyryjy moment | 1.2 Nm |
| Çäklendiriji temperatura: | -40 ~ +125 °C |
| Goýmalaryň sany | ≥ 500 |
| Baglanyşyk režimi: | Wint terminaly |
| Erkek aýal görnüşi: | Erkek kelle |
| Ölçeg: | 6B |
| Tikişleriň sany: | 55+PE |
| Ýeriň iňňesi: | Hawa |
| Başga iňňe gerekmi ýa-da ýokmy: | No |
| Material (Goýmak): | Polikarbonat (PC) |
| Reňk (Goýuň): | RAL 7032 (Çagyl kül) |
| Materiallar (iňňeler): | Mis lehimi |
| Ýüzi: | Kümüş/altyn örtük |
| UL 94 standartyna laýyklykda materialyň ot geçirmeýän derejesi: | V0 |
| RoHS: | Boşatma şertlerine laýyk geliň |
| RoHS-dan boşadylyş: | 6(c): Mis garyndylary 4% -e çenli gurşun saklaýar |
| ELV ýagdaýy: | Boşatma şertlerine laýyk geliň |
| Hytaýyň RoHS: | 50 |
| REACH SVHC maddalary: | Hawa |
| REACH SVHC maddalary: | gurşun |
| Demir ýol ulaglarynyň ýangyn goragy: | EN 45545-2 (2020-08) |

HDDD seriýaly 55 pinli agyr ýük konnektorlary bilen tanyşdyrýarys: iň döwrebap we berk bu konnektorlar senagatda ulanmak üçin ýokary öndürijilik hödürleýär. Agyr ýüklere çydap we kyn şertlere çydap bilmek üçin gurlan bu konnektorlar howpsuz, durnukly birleşmeleri we uzak möhletli berkligi üpjün edýär. Ekstremal şertler üçin ideal bolan bu konnektorlar titreme, şok ýa-da temperatura aşa ýokary täsirlerinden dörän stres astynda döwülmez.

Howpsuzlyk iň möhüm şertlerde töwekgelçilikleri azaltmak we enjamlary goramak üçin jikme-jik işlenip düzülen HEEE seriýaly 40-pinli birleşdirijiler bilen iň möhümdir. Bu birleşdirijiler berk gulplaýyş mehanizmlerine we ajaýyp çydamlylygyna eýe bolup, iň agyr şertlere çydamlylygyny üpjün edýär. Ygtybarly we yzygiderli işlemegi üpjün etmek bilen, olar möhüm senagat ulanylyşlarynda iş bitewüligini we howpsuzlygy saklamaga kömek edýär.

HDDD seriýaly 55 pinli agyr ýük konnektory senagat hünärmenleriniň toplumlaýyn birikme talaplaryny kanagatlandyrmak üçin çylşyrymly çözgüdiň nusgasyny görkezýär. Güýçli we netijeli elektrik geçirijiligi üçin döredilen bu konnektor agyr tehnikalaryň dürli görnüşlerine kemsiz integrasiýany üpjün edýär. Ägirt uly tok geçirijilik ukyby bilen gurluşyk, dag-magdan senagaty we önümçilik ýaly pudaklarda giňden ýaýran ýokary kuwwatly ulanyşlar üçin örän möhümdir.