
BEISIT önümler toplumy ähli degişli birleşdiriji görnüşlerini öz içine alýar we HD, HA seriýaly metal we plastik örtükler we korpuslar, dürli kabel ugurlary, arakesme we ýüzleý oturdylan korpuslar ýaly dürli kapotlary we korpus görnüşlerini ulanýar, hatda agyr şertlerde hem birleşdiriji işi howpsuz ýerine ýetirip bilýär.
| Kategoriýa: | Esasy goýma |
| Seriýa: | HD |
| Geçirijiniň kese-kesiginiň meýdany: | 0,14 ~ 2,5 mm2 |
| Geçirijiniň kese-kesiginiň meýdany: | AWG 14-26 |
| Nominal woltaž UL/CSA-a laýyk gelýär: | 600 V |
| Izolýasiýa impedansy: | ≥ 10¹º Ω |
| Kontakt garşylygy: | ≤ 1 mΩ |
| Şerit uzynlygy: | 7.0mm |
| Dartgyndyryjy moment | 1.2 Nm |
| Çäklendiriji temperatura: | -40 ~ +125 °C |
| Goýmalaryň sany | ≥ 500 |
| Baglanyşyk režimi: | Wint terminaly |
| Erkek aýal görnüşi: | Aýal kellesi |
| Ölçeg: | 3A |
| Tikişleriň sany: | 8+PE |
| Ýeriň iňňesi: | Hawa |
| Başga iňňe gerekmi ýa-da ýokmy: | No |
| Material (Goýmak): | Polikarbonat (PC) |
| Reňk (Goýuň): | RAL 7032 (Çagyl kül) |
| Materiallar (iňňeler): | Mis lehimi |
| Ýüzi: | Kümüş/altyn örtük |
| UL 94 standartyna laýyklykda materialyň ot geçirmeýän derejesi: | V0 |
| RoHS: | Boşatma şertlerine laýyk geliň |
| RoHS-dan boşadylyş: | 6(c): Mis garyndylary 4% -e çenli gurşun saklaýar |
| ELV ýagdaýy: | Boşatma şertlerine laýyk geliň |
| Hytaýyň RoHS: | 50 |
| REACH SVHC maddalary: | Hawa |
| REACH SVHC maddalary: | gurşun |
| Demir ýol ulaglarynyň ýangyn goragy: | EN 45545-2 (2020-08) |

HD seriýaly 8 pinli agyr ýük konnektorlary bilen tanyşdyrýarys: iň döwrebap we berk bu konnektorlar senagatda ulanmak üçin ýokary öndürijilik hödürleýär. Agyr ýüklere çydap we kyn şertlere çydap bilmek üçin gurlan bu konnektorlar howpsuz, durnukly birleşmeleri we uzak möhletli berkligi üpjün edýär. Ekstremal şertler üçin ideal bolan bu konnektorlar titreme, şok ýa-da temperatura üýtgeşiklikleri sebäpli stres astynda döwülmez.

HD Seriýaly 8-pinli agyr ýük konnektory senagat hünärmenleriniň toplumlaýyn birikme talaplaryny kanagatlandyrmak üçin çylşyrymly çözgüdiň nusgasydyr. Güýçli we netijeli elektrik geçirijiligi üçin döredilen bu konnektor agyr tehnikalaryň dürli görnüşlerinde kemsiz integrasiýany üpjün edýär. Tok geçirijilik ukybynyň uly bolmagy bilen, gurluşyk, dag-magdan we önümçilik ýaly pudaklarda giňden ýaýran ýokary kuwwatly ulanylyşlar üçin örän möhümdir. HD Seriýaly 8-pinli konnektoryň dizaýny gurnamagyň we tehniki hyzmat etmegiň aňsatlygyna ileri tutýar, iş netijeliligini ýokarlandyrýan we iş akymyny çaltlaşdyrýan ýönekeýleşdirilen birleşdirmek prosesini öz içine alýar. Guralsyz ýygnamak we sökmek, aýratyn hem, uzak ýerlerde ýa-da wagt çäklendirmesi bolan taslamalaryň basyşy astynda işleýän hünärmenler üçin has peýdalydyr.

Howpsuzlyk iň esasy zat, howplary azaltmak we enjamlary kyn şertlerde goramak üçin döredilen HD Series 8-pinli birleşdirijiler bilen üpjün edilýär. Bu birleşdirijiler berk gulplaýyş mehanizmlerini hödürleýär we agyr şertlere çydamly bolup, yzygiderli we howpsuz işlemegi üpjün edýär. Senagat şertlerinde ygtybarly, ýokary öndürijilikli birikme çözgüdi üçin HD Series 8-pinli birleşdirijileri saýlaň.