
| Kategoriýa: | Esasy goýma |
| Seriýa: | A |
| Geçirijiniň kese-kesiginiň meýdany: | 0.75-2.5mm2 |
| Geçirijiniň kese-kesiginiň meýdany: | AWG 18 ~ 14 |
| Nominal tok: | 16 A |
| Nominal woltaž: | 250V |
| Nominal impuls woltažy: | 4KV |
| Hapalanma derejesi: | 3 |
| Nominal woltaž UL/CSA-a laýyk gelýär: | 600 V |
| Izolýasiýa impedansy: | ≥ 10¹º Ω |
| Kontakt garşylygy: | ≤ 1 mΩ |
| Şerit uzynlygy: | 7.5mm |
| Dartgyndyryjy moment | 0.5 Nm |
| Çäklendiriji temperatura: | -40 ~ +125 °C |
| Goýmalaryň sany | ≥ 500 |
| Material (Goýmak): | Polikarbonat (PC) |
| Reňk (Goýuň): | RAL 7032 (Çagyl kül) |
| Materiallar (iňňeler): | Mis lehimi |
| Ýüzi: | Kümüş/altyn örtük |
| UL 94 standartyna laýyklykda materialyň ot geçirmeýän derejesi: | V0 |
| RoHS: | Boşatma şertlerine laýyk geliň |
| RoHS-dan boşadylyş: | 6(c): Mis garyndylary 4% -e çenli gurşun saklaýar |
| ELV ýagdaýy: | Boşatma şertlerine laýyk geliň |
| Hytaýyň RoHS: | 50 |
| REACH SVHC maddalary: | Hawa |
| REACH SVHC maddalary: | gurşun |
| Demir ýol ulaglarynyň ýangyn goragy: | EN 45545-2 (2020-08) |
| Baglanyşyk režimi: | Boltly birikme |
| Erkek aýal görnüşi: | Erkek kelle |
| Ölçeg: | 32A |
| Tikişleriň sany: | 16 (17-32) |
| Ýeriň iňňesi: | Hawa |
| Başga iňňe gerekmi ýa-da ýokmy: | No |

Elektrik birleşdirijilerindäki iň täze täzeliklerimizi - Agyr ýük simlerini birleşdirýän gaýkalary hödürleýäris! Agyr ýük simlerini birleşdirýän gaýkalarymyz elektrik senagatynyň ösýän zerurlyklaryny kanagatlandyrmak üçin, ähli sim ulgamlary üçin howpsuz we ygtybarly birikmeleri üpjün etmek üçin niýetlenendir. Tehnologiýa ösýär we elektrik ulgamlary has çylşyrymlaşýarka, iň agyr şertlere çydap bilýän we durnukly elektrik akymyny üpjün edip bilýän birleşdirijileriň bolmagy möhüm bolýar. Agyr ýük simlerini birleşdirýän gaýkalarymyz häzirki zaman elektrik ulgamlarynda talap edilýän ýokary tok we naprýaženiýeleri dolandyrmak üçin niýetlenendir. Agyr ýük simlerini birleşdirýän gaýkalarymyzyň esasy aýratynlyklarynyň biri olaryň ýokarlanan berkligidir. Olar ýokary hilli materiallardan ýasalýar we korroziýa, gyzgynlyga we titremelere çydamly bolup, uzak möhletli, ygtybarly baglanyşygy üpjün edýär. Ýaşaýyş jaýynda, täjirçilik ýa-da senagat taslamasynda işleýän bolsaňyzam, agyr ýük simlerini birleşdirýän gaýkalarymyz muňa çydap bilýär.

Mundan başga-da, biziň agyr ýük göteriji sim gaýkalarymyzy gurnamak aňsat, bu bolsa siziň gymmatly wagtyňyzy we tagallaňyzy tygşytlaýar. Olar simleri çalt we aňsat birikdirmek üçin ulanyjy üçin amatly dizaýna eýedir. Simi diňe aýyryň, sim gaýkasyna salyň we buraň. Ergonomiki sim gaýkasynyň görnüşi rahat tutuş üpjün edýär we her gezek berk baglanyşygy üpjün edýär. Howpsuzlyk biziň iň esasy ileri tutýan ugurymyzdyr we biziň agyr ýük göteriji sim gaýkalarymyz iň ýokary goragy üpjün etmek üçin niýetlenendir. Her bir sim gaýkasy göni hereket edýän simler bilen tötänleýin degmegiň öňüni almak üçin niýetlenendir, şonuň bilen elektrik togy urmagynyň howpuny azaldýar. Olar şeýle hem UL sanawyna girýär we ähli howpsuzlyk düzgünlerine laýyk gelýär, bu bolsa elektrik birikmeleriňiziň howpsuzdygyna size rahatlyk berýär.

Mundan başga-da, biziň agyr ýük göteriji sim gaýkalarymyz dürli ölçegli simleri ýerleşdirmek üçin dürli ölçeglerde bar. Bu köpugurlylygy olary kiçi öý elektrik abatlaýyş işlerinden başlap, uly senagat taslamalaryna çenli dürli ulanylyşlar üçin amatly edýär. Umuman, biziň agyr ýük göteriji sim gaýkalarymyz deňsiz-taýsyz ygtybarlylygy, berkligi we howpsuzlygy hödürleýär. Olar islendik elektrik sim taslamasy üçin ajaýyp çözgüt bolup, howpsuz we aladasyz birikmeleri üpjün edýär. Elektrik ulgamyňyzy bazardaky iň gowy birleşdirijiler bilen täzeläň - ähli sim zerurlyklaryňyz üçin agyr ýük göteriji sim gaýkalarymyzy saýlaň!