
BEISIT önümler toplumy ähli degişli birleşdiriji görnüşlerini öz içine alýar we dürli gapaklary we korpus görnüşlerini, mysal üçin, HA, HB seriýaly metal we plastik gapaklary we korpuslary, dürli kabel ugurlary, arakesme we ýüzleý oturdylan korpuslary ulanýar, hatda agyr şertlerde hem birleşdiriji işi howpsuz ýerine ýetirip bilýär.
| Kategoriýa: | Esasy goýma |
| Seriýa: | HA |
| Geçirijiniň kese-kesiginiň meýdany: | 0.75-1.5mm2 |
| Geçirijiniň kese-kesiginiň meýdany: | AWG 18 ~ 14 |
| Nominal woltaž UL/CSA-a laýyk gelýär: | 600 V |
| Izolýasiýa impedansy: | ≥ 10¹º Ω |
| Kontakt garşylygy: | ≤ 1 mΩ |
| Şerit uzynlygy: | 2.5-5.5mm |
| Dartgyndyryjy moment | 0,25 Nm |
| Çäklendiriji temperatura: | -40 ~ +125 °C |
| Goýmalaryň sany | ≥ 500 |
| Baglanyşyk režimi: | Wint birikmesi |
| Erkek aýal görnüşi: | Erkek kelle |
| Ölçeg: | 10A |
| Tikişleriň sany: | 4 |
| Ýeriň iňňesi: | Hawa |
| Başga iňňe gerekmi ýa-da ýokmy: | No |
| Material (Goýmak): | Polikarbonat (PC) |
| Reňk (Goýuň): | RAL 7032 (Çagyl kül) |
| Materiallar (iňňeler): | Mis lehimi |
| Ýüzi: | Kümüş/altyn örtük |
| UL 94 standartyna laýyklykda materialyň ot geçirmeýän derejesi: | V0 |
| RoHS: | Boşatma şertlerine laýyk geliň |
| RoHS-dan boşadylyş: | 6(c): Mis garyndylary 4% -e çenli gurşun saklaýar |
| ELV ýagdaýy: | Boşatma şertlerine laýyk geliň |
| Hytaýyň RoHS: | 50 |
| REACH SVHC maddalary: | Hawa |
| REACH SVHC maddalary: | gurşun |
| Demir ýol ulaglarynyň ýangyn goragy: | EN 45545-2 (2020-08) |

HA-004-M agyr ýük göteriji birleşdiriji senagatda ulanmak üçin niýetlenendir, bu bolsa kyn şertlerde ygtybarly we netijeli birikmeleri üpjün edýär. Onuň berk gurluşy we ygtybarly gulplaýyş mehanizmi ony möhüm ulgamlar üçin ajaýyp edýär, berkligi we durnuklylygy üpjün edýär.

Konnektor tozandan, çyglylykdan we beýleki hapaçylyklardan ajaýyp gorag berýär we agyr şertlerde elektrik birikmeleriniň howpsuz we ygtybarly bolmagyny üpjün edýär. HA-004-M agyr ýük konnektorlary dürli konfigurasiýalarda, dürli pin sany we korpus ölçegleri bilen gelýär we elektrik, signal ýa-da maglumat birikmesi üçin sazlanyp bilinýän çözgütleri hödürleýär.

HA-004-M birleşdirijisi öz düşünişli dizaýny sebäpli çalt we kynçylyksyz gurnalyp we abatlanyp bilner. Bu zähmeti we wagty azaldýar, elektrik ulgamlarynyň netijeli ornaşdyrylmagyna we abat saklanmagyna mümkinçilik berýär. Netijede, HA-004-M agyr ýük göteriji birleşdiriji berk senagat ulanylyşlary üçin ideal wariant hökmünde tapawutlanýar, berkligi, yzygiderli işlemegi we aňsat gurnalmagy bilen öwünýär. Berk gurluşy we uýgunlaşyp bolýan wariantlary bilen bu birleşdiriji ähli birikme talaplaryňyz üçin howpsuz we netijeli çözgüt hödürleýär. Ygtybarly we uzak möhletli birikme üçin HA-004-M birleşdirijilerini saýlaň.