
BEISIT önümler toplumy ähli degişli birleşdiriji görnüşlerini öz içine alýar we dürli gapaklary we korpus görnüşlerini, mysal üçin, HA, HB seriýaly metal we plastik gapaklary we korpuslary, dürli kabel ugurlary, arakesme we ýüzleý oturdylan korpuslary ulanýar, hatda agyr şertlerde hem birleşdiriji işi howpsuz ýerine ýetirip bilýär.
| Kategoriýa: | Esasy goýma |
| Seriýa: | A |
| Geçirijiniň kese-kesiginiň meýdany: | 1.0-2.5mm2 |
| Geçirijiniň kese-kesiginiň meýdany: | AWG 18 ~ 14 |
| Nominal woltaž UL/CSA-a laýyk gelýär: | 600 V |
| Izolýasiýa impedansy: | ≥ 10¹º Ω |
| Kontakt garşylygy: | ≤ 1 mΩ |
| Şerit uzynlygy: | 7.5mm |
| Dartgyndyryjy moment | 0.5 Nm |
| Çäklendiriji temperatura: | -40 ~ +125 °C |
| Goýmalaryň sany | ≥ 500 |
| Baglanyşyk režimi: | Wint terminaly |
| Erkek aýal görnüşi: | Erkek kelle |
| Ölçeg: | 10A |
| Tikişleriň sany: | 3+PE |
| Ýeriň iňňesi: | Hawa |
| Başga iňňe gerekmi ýa-da ýokmy: | No |
| Material (Goýmak): | Polikarbonat (PC) |
| Reňk (Goýuň): | RAL 7032 (Çagyl kül) |
| Materiallar (iňňeler): | Mis lehimi |
| Ýüzi: | Kümüş/altyn örtük |
| UL 94 standartyna laýyklykda materialyň ot geçirmeýän derejesi: | V0 |
| RoHS: | Boşatma şertlerine laýyk geliň |
| RoHS-dan boşadylyş: | 6(c): Mis garyndylary 4% -e çenli gurşun saklaýar |
| ELV ýagdaýy: | Boşatma şertlerine laýyk geliň |
| Hytaýyň RoHS: | 50 |
| REACH SVHC maddalary: | Hawa |
| REACH SVHC maddalary: | gurşun |
| Demir ýol ulaglarynyň ýangyn goragy: | EN 45545-2 (2020-08) |

HA-003-F agyr ýük göteriji birleşdiriji, ähli senagat birikme zerurlyklaryňyz üçin iň gowy çözgütdir. Agyr ýük göteriji ulanylyşlaryň talaplaryny kanagatlandyrmak üçin döredilen bu berk we ygtybarly birleşdiriji elektrik we elektron ulgamlaryňyza howpsuz we netijeli birikmeleri üpjün edýär. HA-003-F agyr ýük göteriji birleşdirijiler iň agyr daşky gurşaw şertlerine çydamly bolmak üçin gurlan, bu bolsa olary senagat enjamlary, awtomatlaşdyrma ulgamlary we beýleki berk ulanylyşlar üçin amatly edýär. Onuň berk gurluşy, hatda iň kyn iş şertlerinde hem, berkligi we uzak ömürliligi üpjün edýär. HA-003-F birleşdirijisi ýönekeý we ygtybarly gulplaýyş mehanizmi bilen ygtybarly we durnukly birikme üpjün edýär, tötänleýin aýrylma howpuny azaldýar we üznüksiz işlemegi üpjün edýär. Bu bolsa, ygtybarlylygyň möhüm bolan möhüm ulgamlar üçin ajaýyp saýlaw edýär.

Konnektor tozandan, çyglylykdan we beýleki hapaçylyklardan ýokary derejede gorag berýär. Bu bolsa elektrik birikmeleriňiziň hatda kyn we talap ediji gurşawlarda hem howpsuz we ygtybarly bolmagyny üpjün edýär. HA-003-F agyr ýük konnektorlary dürli konfigurasiýalarda, şol sanda dürli pin sanynda we korpus ölçeglerinde elýeterlidir, bu bolsa köpugurly we özleşdirip bolýan birikme çözgütlerini üpjün edýär. Size elektrik, signal ýa-da maglumat birikmesi gerek bolsa-da, bu konnektor size kömek eder.

Ulanyjy üçin amatly dizaýny sebäpli, HA-003-F birleşdirijisi çalt we aňsat gurnalýar we abat saklanýar. Bu wagt we tagalla tygşytlaýar, elektrik ulgamlaryny netijeli ýerleşdirmäge we abat saklamaga mümkinçilik berýär. Gysgaça aýdylanda, HA-003-F agyr ýük göteriji birleşdirijisi berkligi, ygtybarly işlemegi we gurnamagyň aňsatlygyny hödürleýän talapkär senagat ulanyşlary üçin ajaýyp saýlawdyr. Berk gurluşy we köpugurly konfigurasiýasy bilen bu birleşdiriji ähli birikme zerurlyklaryňyz üçin howpsuz we netijeli çözgüt hödürleýär. Ynamdar bolup biljek ygtybarly we çydamly birikme üçin HA-003-F birleşdirijilerini saýlaň.